2019-07-24

Mercedes nie pali?

Co zrobić z uszkodzoną blokadą ESL w Mercedesie? Jak naprawić klucz lub stacyjkę? Co jeśli na wyświetlaczu wyświetla się "FATAL ERROR"?


Jeżeli masz problem z uruchomieniem samochodu marki Mercedes z powodu uszkodzonego kluczyka, awarii stacyjki lub blokady kierownicy zapraszamy do nas w celu usunięcia usterki.


Typowe usterki:


Napotkałeś u siebie którąś z powyższych usterek? Zapraszamy do nas, jesteśmy w stanie wszystkie je naprawić. Problem zazwyczaj leży po stronie uszkodzonej blokady bądź stacyjki. Szczególnie wrażliwa jest elektroniczna blokada kierownicy (ESL). Najczęściej, problem ten dotyczy modeli W204, W207, X204 oraz W212. Uszkodzoną elektronikę często można naprawić, przywracając jej pełną funkcjonalność. Na życzenie klienta, stosujemy emulatory (zamienniki) fabrycznej blokady, zabezpieczając się w ten sposób przed możliwością ponownej usterki.

Równie często uszkodzeniu ulega sam klucz. W takim wypadku, w grę wchodzi fizyczna naprawa uszkodzonych podzespołów, bądź - o ile to konieczne - wymiana wewnętrznego oprogramowania kluczy. Po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość przyjechania do unieruchomionego samochodu oraz demontaż uszkodzonych części. Można również dostarczyć do naszej firmy wymontowane podzespoły, znacznie skracając czas naprawy. Jesteśmy w stanie przywrócić pełną funkcjonalność samochodu w zaledwie kilka godzin!

Oferujemy też programowanie nowych kluczy (również na kluczu używanym dostarczonym przez klienta).


Świadczymy usługę naprawy na odległość. Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów, wyślij części na nasz adres, my zajmiemy się resztą.